Умови оплати та надання послуг

Банк-еквайр image description Способи оплати 1. Платіжні карти
image description image description image description
2. Електронні гаманці
image description image description

При оплаті платіжною карткою після натискання на кнопку «Оплата», Ви потрапите на сторінку Українського процесингового центру UPC, де буде необхідно ввести дані вашої платіжної карти і підтвердити оплату. Вся передана вами інформація є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані вашої картки передаються в процесинговий центр в зашифрованому вигляді. Таким чином, персональні і банківські дані клієнта недоступні для працівників нашого ресурсу.

Випадки відмови у здійсненні платежу:
  • банківська картка не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, звернувшись в Ваш Банк;
  • недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;
  • дані банківської картки введені невірно;
  • закінчився термін дії банківської карти. Термін дії карти, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Детальніше про термін дії карти Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту.

Здійснення успішної оплати послуг забезпечує автоматичне їх отримання, та не передбачає їх повернення.

У розділі «Мої замовлення» Ви маєте доступ до замовлених раніше послуг.

З питань оплати за допомогою банківської карти і інших питань, пов'язаних з роботою сайту, Ви можете звертатися за наступними телефонами: +380 (66) 40-04-304 , +380 (66) 201-10-88 .

Надана вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер банківської карти) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.